Puder Invisible Powder Makeup od Estee Lauder.

Wydajność6.8
Skuteczność6.4
Cena7.8
Składniki7.9
7.2

Invisible Powder Makeup to puder, który dostosowuje się do kolorytu skóry i zapewnia naturalny efekt. Posiada właściwości podkładu i pudru. Co to znaczy? Z jednej strony kamufluje niedoskonałości i wyrównuje odcień cery, a z drugiej – matowi i daje bardzo dobre wykończenie makijażu. Konsystencja pudru marki Estee Lauder jest lekko kremowa, delikatna i miękka, co ułatwia aplikację. Odpowiednio naniesiony kosmetyk nie tworzy smug i efektu maski. Invisible Powder Makeup pochłania nadmiar sebum, zapobiega błyszczeniu się twarzy. Produkt jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, włącznie z tłustą i skłonną do trądziku, ponieważ nie zawiera substancji tłustych i talku (tłuszcze mogłyby powodować nasilenie się wydzielania sebum, a talk – wysuszyć skórę).

Puder Estee Lauder Invisible Powder Makeup dostępny jest w kilkunastu odcieniach, między innymi: 2CN1 Beige, 2WN1 Rattan, 3CN2 Sandbar, 3CN1 Butternut oraz 4CN1 Spiced Sand. Kosmetyk zamknięty jest w okrągłym, kompaktowym pudełeczku. Wewnątrz umieszczono dwie przegródki: jedną na puder, drugą na gąbeczkę. Aby dostać się do aplikatora, należy podnieść tę część opakowania, na której umieszczono kosmetyk. W środku kompaktu znajduje się również lusterko. Waga każdego pudru wynosi 7 gramów.

Aplikacja pudru Invisible Powder Makeup od Estee Lauder jest bardzo łatwa.

Gąbeczka dołączona do pudełeczka została stworzona tak, aby móc uzyskać dwa stopnie krycia. Lekkie krycie zapewnia welwetowa strona aplikatora, a krycie mocne – druga strona gąbeczki. Niezależnie od stopnia krycia, puder pozostaje niewidzialny na skórze. Idealnie nadaje się zatem do wykonania makijażu typu make up – no make up.