Serum i krem Re – Nutriv Ultimate Diamond od Estee Lauder.

Wydajność8.6
Skuteczność7.9
Cena6.4
Składniki7.3
7.6

Seria Re – Nutriv to dwa kosmetyki marki Estee Lauder przeznaczone do pielęgnacji skóry dojrzałej: serum Ultimate Diamond Sculpting/Refinishing Dual Infusion i krem Ultimate Diamond Transformative Energy Creme. Produkty przywracają twarzy młody wygląd, wyrównują zmarszczki i odżywiają. Re – Nutriv Ultimate Diamond pobudzają do odnowy komórki naskórka, napinają włókna kolagenowe, zapewniają właściwy kształt twarzy. Kosmetyki przyczyniają się do poprawy jędrności skóry, stopnia jej napięcia, nawilżenia i wyrównania kolorytu.

Przeciwdziałają również pojawianiu się nowych zmarszczek i przebarwień.

Kosmetyki marki Estee Lauder Re – Nutriv Ultimate Diamond zawierają czarne trufle. To właśnie ten składnik wpływa na odnowę komórkową i utrzymuje młody wygląd skóry twarzy. Wysoka cena serum i kremu uzależniona jest od obecności trufli w składzie. Roślina zawiera między innymi aminokwasy, witaminy z grupy B oraz kwasy AHA, które (oprócz wygładzenia i ujędrnienia) rozjaśniają przebarwienia posłoneczne i plamy pojawiające się na skórze wraz z wiekiem.

Serum Ultimate Diamond Sculpting/Refinishing Dual Infusion używa się rano i wieczorem, zaraz po demakijażu i umyciu twarzy. Kosmetyk wyciska się na dłoń i miesza (buteleczka serum składa się z dwóch pojemniczków). Omijając okolice oczu, nanosi się serum na całą twarz. Potem należy zaaplikować krem Ultimate Diamond Transformative Energy Creme. Pojemność pierwszego kosmetyku to 12, 5 ml w każdym z pojemniczków, drugiego – 50 ml. Produkty Re – Nutriv od Estee Lauder zostały przebadane dermatologiczne, nie powodują trądziku, mogą być stosowane przez osoby posiadające skórę wrażliwą.