2# Odżywka do rzęs Lashcode

Wydajność9.3
Skuteczność9.3
Cena7.6
Składniki9.1
8.8

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Lashcode sprawia dobre pierwsze wrażenie, ponieważ na plus wychodzi już jej pojemność, czyli 5ml, przy standardowych pojemnościach 3 ml. Opakowanie jest ładne, designerskie, schludne i solidne. Chroni odżywkę, nawet jeśli kosmetyk upadnie na podłogę.
Odzywka jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem czy też rozlaniem.
skrywa się ulotka z wszystkimi ważnymi informacjami.
Kuracja: Cała kuracja odzywka Lashcode trwa około 6 miesięcy, ale to pierwsze kilka tygodni jest najważniejsze - własnie w tym czasie rosną rzęsy. Kolejne tygodnie mają po prostu podtrzymać efekt długich, gęstych rzęs. Korzystne zmiany da się zauważyć już po dwóch tygodniach, a ostateczne po około dwóch - trzech miesiącach -wszystko zależy od stanu rzęs.

Odżywka do rzęs Lashcode ma doskonały skład.

Lashcode serum

Aplikacja: jest bardzo łatwa. Chcesz dobrze i szybko zaaplikować Lashcode? Zrób kreskę tuż za linią rzęs, zupełnie tak, jak eye-linerem. Rób to każdego wieczoru po demakijażu, na oczyszczoną i suchą skórę powiek. Po kilku tygodniach zauważysz, że rzęsy urosły piękne i mocne.

Efekty: Lashcode wzmacnia rzęsy, poprawia ich wygląd, sprawia, że są mocne i nie niszczeją tak łatwo jak wcześniej. Rzęsy wyglądają pięknie: sa ciemne i gęste oraz nawilżone.

Podsumowanie: Lashcode to doskonała odżywka, która świetnie pielęgnuje i pobudza rzęsy do wzrostu. To najlepsza odżywka do rzęs, oparta na naturalnych składnikach pielęgnujących. Działa szybko i w krótkim czasie regeneruje i zagęszcza szosy na całej linii. Na uwagę zasługuj duża pojemność i doskonała cena w stosunku do jakości.

Więcej na stronie internetowej : http:/lashcode.pl