7# Odżywka do rzęs Bodetko Lash

Wydajność8.8
Skuteczność6
Cena5
Składniki5.7
6.4

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Bodetko Lash robi dobre pierwsze wrażenie. Przede wszystkim w oczy rzuca się eleganckie pudełeczko; czarny i złoty kolor pasują do siebie jak ulał. Przeraził mnie tylko aplikator – nigdy wcześniej nie używałam pędzelka. Słyszałam kiedyś, że nie wolno włożyć aplikatora do oka, ponieważ może wywołać przykre skutki: obrzęk powiek, czerwone plamki wokół oczu, przesuszenie skóry, ból, mrowienie i zaczerwienienie gałek ocznych.

Kuracja: Jedna buteleczka wystarczyła prawie na osiem miesięcy. Szacun! Raczej sumiennie stosowałam odżywkę i zmianę w wyglądzie zobaczyłam po miesiącu, po trzech miesiącach rzęsy były już naprawdę ładne. Jeżeli chcemy osiągnąć dobre efekty, musimy być bardzo systematyczne. Przerwanie kuracji na kilka dni lub tygodni może doprowadzić do tego, że nie będziemy miały tak długich i zadbanych rzęs, jakie chciałyśmy osiągnąć jeszcze przed rozpoczęciem nakładania odżywki do rzęs Bodetko Lash.

Aplikacja: Na początku sprawiała kłopoty, bo nie umiem korzystać z pędzelka. Starałam się nie wpakować go do oczu i na szczęście mi się to udało. Po kilku próbach nieźle malowałam kreski.

Aby odżywka do rzęs Bodetko Lash zaczęła dobrze działać, należy nanosić ją tuż przy linii rzęs, czyli dokładnie w miejscu, z którego wystają rzęski.

Efekty: Były po trzech miesiącach (według mnie efekty pojawiają się bardzo późno). Rzęsy stały się mocniejsze, ładniejsze, dłuższe i gęściejsze. Co więcej, skóra powiek nie była ani razu podrażniona. Po zakończonej kuracji zobaczyłam wiele nowych rzęs, ale one nigdy nie osiągnęły takiej długości, jak te malowane odżywką. Poza tym pozostałe rzęs również nie zachwyciły mnie swoim wyglądem. Mimo że zmieniły się na lepsze, odżywka do rzęs Bodetko Lash mogła działać lepiej, tzn. Bardziej wydłużyć, zregenerować, nawilżyć i pogrubić.

Podsumowanie: Nie wiem, czy można powiedzieć o Bodetko Lash najlepsza odżywka do rzęs. Działa zbyt wolno i aplikacja na początku była trudna. Dodatkowo efekty nie są w 100% takie, jakich oczekiwałam.