Odżywki do rzęs Lilash

Wydajność5.3
Skuteczność6.5
Cena4.4
Składniki5.1
5.3

Pierwsze wrażenie: Opakowanie odżywki do rzęs Lilash wygląda na solidnie zrobione, a sama odżywka jest dokładnie zamknięta. Jest pewność, że nikt przed nami nie otwierał i nie używał produktu. Jednak materiał, z którego zrobiona jest buteleczka wygląda na zwykły plastik pokryty szarą farbą. Oczywiście estetyka nie musi mieć nic wspólnego z działaniem.

Kuracja: Cała kuracja trwa do sześciu miesięcy. Na taki okres wystarczy większa buteleczka o pojemności 5, 9 ml. Flakonik z 2, 95 ml starcza na o wiele mniej, bo na około trzy miesiące – może posłużyć jako kuracja uzupełniająca, którą stosuje się dla podtrzymania efektów. A rezultaty pojawiają się mniej więcej w połowie kuracji.

Na szczęście podczas stosowania odżywki do rzęs Lilash nie wystąpiły żadne podrażnienia, ani inne przykre niespodzianki.

Aplikacja: Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić skórę powiek z makijażu oraz umyć i osuszyć całą twarz. Pędzelkiem maluje się kreskę na linii rzęs. Można to zrobić na górnej i/lub dolnej powiece. Aplikatorem operuje się dość łatwo, ale osoby niedoświadczone mogą mieć z tym problem. Jeśli odżywka do rzęs Lilash przedostanie się do oczu, może wystąpić podrażnienie w postaci pieczenia lub zaczerwienienia. W takim wypadku trzeba przemyć oczy wodą, jeśli ból lub alergia nie ustąpią, można zastosować rumiankowe okłady; w skrajnych przypadkach nie obędzie się bez wizyty u lekarza.

Efekty: Raczej niewielkie, bo rzęsy wydłużyły się tylko o jakieś dwa – trzy mm. Używając odżywki do rzęs Lilash, ma się inne oczekiwania. Co więcej, po zakończonej kuracji nie widać również zagęszczenia lub pogrubienia oraz wzmocnienia regeneracji.

Podsumowanie: Odżywka do rzęs Lilash do najlepszych nie należy. Nie ma jakichkolwiek zadowalających efektów po skończonej kuracji (zwiększenia objętości, odżywienia, nawilżenia, pielęgnacji). Mimo dobrego i łatwego w obsłudze aplikatora, odżywka do rzęs Lilash może spływać do oczu i je podrażniać. Farba z buteleczki po kilku miesiącach użytkowania zdziera się i brudzi dłonie. A bardzo wysoka cena może odstraszać.