1# Odżywka do rzęs Nanolash

Wydajność9.2
Skuteczność9.4
Cena7.7
Składniki9.1
8.9

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Nanolash sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie. Posiada ładnie zaprojektowane opakowanie. Kartonowe pudełeczko jest solidnie wykonane, a buteleczka hermetycznie zamknięta – mamy zatem pewność, że kosmetyk jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem lub wylaniem się. Po otwarciu oczom ukazuje się maleńki, pomarańczowy pędzelek. W środku opakowania znajduje się ulotka ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Odżywka jest bezbarwna, ma płynną konsystencję, nie posiada zapachu (jest to cenna informacja zwłaszcza dla alergików).
Kuracja: Cała kuracja trwa około sześciu miesięcy. W jej trakcie wygląd rzęs zmienia się diametralnie, oczywiście na korzyść. Pierwsze efekty widoczne są już po około dwóch tygodniach, ostateczne po dwóch albo trzech miesiącach. Po tym czasie produkt nakłada się co kilka dni w celu podtrzymania efektów kuracji (a te utrzymują się bardzo długo).

Genialne jest to, że odżywka do rzęs Nanolash działa tak szybko.

Odżywka do rzęs Nanolash

Aplikacja: Jest banalna: wygląda to tak, jakby malować eyelinerem kreskę. Aplikację przeprowadza się każdego wieczora na oczyszczoną skórę powiek. Trzeba bardzo dobrze usunąć makijaż, by odżywka do rzęs Nanolash mogła działać jak najszybciej i najlepiej. Wystarczy niewielką ilość produktu nałożyć u nasady rzęs na dolnych i górnych powiekach. Od momentu uzyskania pożądanych rezultatów odżywkę do rzęs Nanolash nakłada się kilka razy w tygodniu.
Efekty: Nanolash działa genialnie! Już w trakcie pierwszych dni kuracji odżywka wzmacnia, a potem stopniowo wydłuża, zagęszcza i przyciemnia. Rzęsy są odżywione i zregenerowane. Tusz do rzęs okazuje się zbędnym kosmetykiem. Najważniejsze jest jednak to, że odżywka stymuluje do wzrostu nowe rzęski. Po dwóch tygodniach można zaobserwować, że jest ich o wiele więcej. Widać to szczególnie w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu.
Podsumowanie: Nanolash to najlepsza odżywka do rzęs. Działa bardzo dobrze i szybko. Nie podrażnia, jest łagodna dla skóry i oczu. Łatwo się ją aplikuje i co najważniejsze, pierwsze efekty osiąga się już po 15 dniach. Rewelacja! Odżywka do rzęs Nanolash jest dla każdej dziewczyny, która chciałaby mieć dłuższe, ładniejsze, mocniejsze i gęściejsze rzęsy.

Więcej na stronie internetowej : nanolash.pl