Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL

Wydajność6.6
Skuteczność5.7
Cena6.5
Składniki5.9
6.2

Pierwsze wrażenie: Kartonik Biotebal Rzęsy XXL jest bardzo duży. Wydaje się, że kryje się w nim nie wiadomo jak olbrzymia buteleczka. Jednak sam flakonik jest bardzo mały i poręczny – ma zaledwie 3 ml, a jego nakrętka zwęża się ku górze. Design obu elementów jest spójny: połączenie bieli z szarością i wyrazistym fioletem. Serum jest bezbarwne i ma konsystencję niezbyt gęstego żelu. Od wewnętrznej strony spiczastej nakrętki znajduje się podłużny, precyzyjny pędzelek. Kępka kilku syntetyczny włosków jest bardzo miękka i elastyczna, także powinna dobrze dopasowywać się do każdego kształtu oczu i powiek.

Kuracja: Producent zapewnia, że jedna kuracja może trwać nawet do 6 miesięcy. Całe szczęście, że odżywka do rzęs Biotebal działa trochę szybciej, bo bardzo często nie wystarcza na całą, przewidzianą kurację. Po pierwszym miesiącu rzęsy faktycznie nabierają trochę objętości i są bardziej elastyczne, ale jeszcze nie widać efektu wydłużenia i zagęszczenia.

Na widoczne rezultaty trzeba poczekać około 2 miesiące, czyli bardzo długo w porównaniu do konkurencji.

Aplikacja: Odżywka do rzęs Biotebal Rzęsy XXL nie wyróżnia się niczym szczególnym, jeśli chodzi o aplikację. Ma standardowy pędzelek, który bardzo ułatwia i usprawnia stosowanie serum. Produkt należy nakładać codziennie po dokładnym demakijażu. Najlepiej robić to wieczorem, aby przez noc serum mogło się wchłonąć. Odżywkę można stosować zarówno na górne, jak i dolne rzęsy. Jeśli ktoś potrafi zrobić sobie kreskę na oku, z łatwością użyje serum Biotebal.

Efekty: Biotebal Rzęsy XXL to odżywka o bardzo delikatnym działaniu. Stosowana regularnie faktycznie jest w stanie wzmocnić rzęsy i zapewnić im miękkość. Formuła sprawia, że są bardziej elastyczne i nie kruszą się tak jak przed kuracją. Niestety w pierwszych tygodniach stosowania odżywka do rzęs Biotebal wzmaga utratę włosków. Dopiero potem zaczynają rosnąć nowe, silne i zdrowe włoski. Można się nieźle przerazić, kiedy się nie wie, jak działa takie serum. Tutaj także, jak w wielu innych odżywkach, efekty znikają kilka tygodni po ostatnim użyciu.

Podsumowanie: Nie jest to droga odżywka. Można ją kupić w większości aptek, co świadczy o tym, że traktowana jest w kategorii leku na słabe rzęsy. Niestety zakup serum do rzęs Biotebal Rzęsy XXL nie jest opłacalny, bo w niewiele większej cenie dostępne są dużo skuteczniejsze i bardziej dopracowane produkty.