Odżywka Do Rzęs Joanna Multilashes

Wydajność5.9
Skuteczność6.2
Cena5.8
Składniki6.4
6.1

Pierwsze wrażenie: Marka Joanna kupuje serca kobiet niemal od razu, dzięki gratisowi, który dodaje do każdego opakowania. Biało-szare opakowanie zewnętrzne z różowymi elementami jest kobiece. Wewnątrz znajduje się odżywka do rzęs Multilashes o pojemności 4 ml oraz gratis – zalotka do rzęs. Buteleczka jest niewielka i utrzymana w takiej samej kolorystyce. Sama formuła jest bezbarwna i płynna, więc istnieją pewne obawy, że może spływać do oczu. Odżywka ma syntetyczny, cienki pędzelek. Zupełnie taki, jakie znajdują się w eyelinerach, dlatego wprawiona w makijażu ręka z łatwością poradzi sobie z precyzyjną aplikacją.

Kuracja: Odżywka do rzęs Joanna Multilashes jest średnio wydajna i może skończyć się wcześniej niż zakładamy. Teoretycznie jedno opakowanie ma wystarczyć na 6-miesięczną kurację. Serum jest jednak na tyle wodniste, że automatycznie używa się go nieco więcej i opakowanie bardzo szybko robi się puste. Pierwsze efekty mają pojawiać się po 3 tygodniach, ale trudno wówczas o zauważenie jakiejkolwiek różnicy.

Intensywność rezultatów to kwestia bardzo indywidualna.

Aplikacja: W teorii serum do rzęs Joanna stosuje się bardzo łatwo, zupełnie tak jak eyeliner. Z tą różnicą, że kosmetyki do makijażu mają dużo gęstszą formułę, nie ociekają z pędzelka i nie trzeba kilkukrotnie powtarzać aplikacji. Pędzelek odżywki Multilashes jest tak cienki, że nabiera niewielką ilość serum, która nie wystarcza nawet na jedno oko. Taki rozmiar aplikatora ma jednak swoją zaletę, bo łatwo manewruje się nim w kącikach oczu.

Efekty: Działanie serum do rzęs Joanna Multilashes łagodnie można określić jako średnie. Faktycznie wzmacnia cebulki i rzęsy przestają wypadać przy każdym demakijażu. Po kilku tygodniach da się zauważyć pierwsze efekty – przyciemnienie, uelastycznienie i nabłyszczenie. Wzrost włosków uzależniony jest jednak od podatności na składniki aktywne Joanna Multilashes – może się pojawić, a może być niemal niezauważalny. Najgorsze, że po zakończeniu kuracji rzęsy wracają do stanu sprzed stosowania serum.

Podsumowanie: Odżywka do rzęs Multilashes spod skrzydeł marki Joanna to skuteczne serum wzmacniające. Bardzo dobre dla osób, którym zależy na odżywieniu i poprawie kondycji cienkich i kruchych rzęs. To produkt stosunkowo tani i łatwo dostępny np. w drogeriach online. Ocenę tego, czy warto kupić Multilashes, każdy powinien zrobić sam.