Odżywka Do Rzęs Kerabione

Wydajność5.7
Skuteczność5.6
Cena6.3
Składniki5.8
5.9

Pierwsze wrażenie: Kerabione to kolejne wzmacniające serum do rzęs zapakowane w okazały kartonik. Zbyt duży jak na rozmiary małej buteleczki z odżywką. Króluje tutaj biel przełamana dużą ilością ciemnego, perłowego beżu. Złoty napis mógłby sugerować, że odżywka do rzęs Kerabione to produkt luksusowy. Flakonik wykonano jednak ze zwykłego plastiku średniej jakości. Znajdujące się wewnątrz serum jest bezbarwne i bezzapachowe. Ma półpłynną konsystencję, do której dość dobrze dopasowany jest krótki pędzelek. Aplikator nie jest jednak tak delikatny, jak wymagałaby tego konieczność precyzyjnej aplikacji – jego zakończenie jest ostro ścięte i nie zwęża się.

Kuracja: Mimo że odżywka do rzęs Kerabione ma 5 ml pojemność, całą kurację przewidziano raptem na 3 miesiące. To nawet o połowę mniej niż w przypadku konkurencyjnych produktów. To świadczy wyłącznie o tym, że produkt jest naprawdę mało wydajny. Pierwsze efekty w teorii pojawiają się po 3 tygodniu. W praktyce jest to okres, w którym włoski dopiero zostają zregenerowane i wzmocnione.

Na widoczne rezultaty poczekamy nawet 2 miesiące.

Aplikacja: Odżywka do rzęs Kerabione musi być stosowana codziennie, aby przynieść pożądane efekty. Aplikacja musi opierać się na pewnych niezmiennych zasadach. Przed nałożeniem serum konieczne jest wykonanie demakijażu i dokładne oczyszczenie skóry wokół oczu. Trzeba pamiętać, że używać Kerabione każdego dnia, najlepiej przed pójściem spać. Serum powinno być aplikowane na całą linię rzęs dolnych i górnych, ale dotarcie do kącików oka może być problematyczne ze względu na mało precyzyjny pędzelek.

Efekty: Kerabione to odżywka do rzęs, która dobrze wzmacnia rzęsy, uelastycznia i ogranicza ich łamliwość. Pobudza wzrost, jednak osoby oczekujące rewelacyjnej odmiany mogą być zawiedzione. Rezultaty są uzależnione od tego, jaka jest nasza podatność na składniki serum, ale również od początkowej kondycji rzęs. Im bardziej zniszczone, tym trudniej zapewnić im regenerację i przyspieszyć wzrost w jednym. Uzyskane efekty utrzymują się jeszcze przez około miesiąc od momentu zakończenia kuracji.

Podsumowanie: Serum do rzęs Kerabione jest ciekawym rozwiązaniem w przypadku, gdy zależy nam na pielęgnacji rzęs. Nie zapewni spektakularnego efektu wow, ale skutecznie wzmacnia. Jak na swoją dość konkurencyjną ceną jest dobrym rozwiązaniem. Choć trzeba pamiętać, że nie u każdego działa tak samo, a jakość efektów jest bardzo niepewna.