8# Odżywka do rzęs Quickmax

Wydajność5.6
Skuteczność7
Cena6.7
Składniki6.2
6.4

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Quickmax zrobiła dobre pierwsze wrażenie. Jest to jeden z tych produktów, który wyróżnia się kolorowym opakowaniem i wygodnym aplikatorem. Produkt ma półpłynną konsystencję, dlatego należy go dokładnie rozetrzeć na powiekach. W środku pudełka umieszczono ulotkę z informacjami dotyczącymi aplikacji, składu i efektów.

Kuracja: Odżywka do rzęs Quickmax wystarcza na około sześć miesięcy kuracji (pojemność buteleczki wynosi 5 ml). Pierwsze efekty pojawiają się po czterech tygodniach, a ostateczne wyniki – po ponad dwóch miesiącach. Odżywka do rzęs Quickmax zawiera kwas hialuronowy.

Dzięki temu składnikowi zarówno rzęsy, jak i skóra powiek są nawilżone, wygładzone i zdrowsze.

Aplikacja: Aplikację przeprowadza się co wieczór do momentu uzyskania pożądanych rezultatów. Po tym czasie odżywkę do rzęs Quickmax nakłada się kilka razy w tygodniu. Za pomocą pędzelka nanosi się produkt wzdłuż górnej linii rzęs. W trakcie snu odżywka przedostaje się na dolne rzęsy. Po aplikacji należy odczekać kilka minut, żeby płyn wchłonął się w skórę. Jeżeli nosisz soczewki kontaktowe, przed naniesiem Quickmax trzeba je wyjąć.

Korzyści: Odżywka do rzęs Quickmax poprawia kondycję rzęs i skóry powiek. Pod koniec kuracji widać wyraźnie, że rzęsy są zdrowsze, ładniejsze i bardziej odżywione. Włoski stały się mocniejsze i odporne na uszkodzenia, nie wypadają już tak bardzo podczas demakijażu. Szczerze powiedziawszy, wydłużenie i zagęszczenie było mało widoczne.

Podsumowanie: Odżywka do rzęs Quickmax posiada właściwości pielęgnacyjne. Z takiego działania produktu nie będą zadowolone kobiety, które marzyły o wydłużeniu lub zagęszczeniu rzęs. Dzięki zawartości naturalnych składników odżywka pozytywnie wpływa na skórę powiek, nie wywołuje podrażnień i alergii.