2# Odżywka do rzęs Revitalash

Wydajność9.1
Skuteczność8.9
Cena5
Składniki8.3
7.8

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Revitalash dobrze się prezentuje. MA bardzo fajne opakowanie, w środku znajduje się specjalne zabezpieczenie buteleczki i przegródka dla ulotki. Sama buteleczka też niczego sobie – zwykłe podłużne opakowanie przypominające maskarę. Jedyną różnicą jest aplikator – pędzelek. Podczas aplikacji pędzelek będzie dobrze sprawował się. Zapewne będzie się nim szybko nakładało produkt. Odżywka do rzęs Revitalash to przezroczysty płyn bez zapachu. Jest to więc dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają wrażliwą skórę wokół oczu.

Kuracja: Jedna buteleczka wystarcza na około pół roku. Tyle samo trwa cała kuracja. Jest to wystarczający czas, żeby osiągnąć takie rezultaty, jakie wymarzyłyśmy sobie na początku kuracji. Wydłużone i gęstsze rzęsy widać po mniej więcej trzech tygodniach. Pod koniec kuracji odżywkę można stosować dwa razy w tygodniu.

Takie aplikacje mają na celu podtrzymanie efektów kuracji.

Aplikacja: Z nałożeniem odżywki do rzęs Revitalash nie było większych problemów. Pędzelkiem maluje się kreskę na górnej i dolnej powiece, w miejscu, w którym rzęsy wyrastają z powiek. Jednak przez kilka dni odczuć się dało niewielkie pieczenie, a powieki były trochę zaczerwienione. Były to pewnie skutki tego, że na skórę nałożyłam nowy produkt. Po kilku dniach podrażnienie zniknęło, ale w tym czasie aplikację wykonywałam co drugi wieczór.

Efekty: Rzęsy stają się rzeczywiście dłuższe i grubsze. Są także bardziej odżywione. Rzęski są także trochę grubsze i mocniejsze. W kolejnych tygodniach kuracji stają się również zregenerowane i nawilżone. Efekty długo nie znikają po zakończeniu kuracji są oczywiście uzależnione od tego, czy systematycznie stosujemy odżywkę do rzęs Revitalash.

Podsumowanie: Generalnie do odżywki do rzęs Revitalash nie można się przyczepić. Łatwo się ją aplikuje, działa dość dobrze, ma wygodny aplikator – pędzelek oraz solidne opakowanie (buteleczka z płynem jest dobrze zabezpieczona). Ale minusami są bardzo wysoka cena i podrażnienia, które mogą wystąpić podczas pierwszych dni kuracji. Jeżeli jakiś dyskomfort pojawi się, trzeba przerwać aplikowanie odżywki do rzęs Revitalash.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.