Odżywka do rzęs M2Lashes

Wydajność5.7
Skuteczność6
Cena4.6
Składniki7.5
5.9

Pierwsze wrażenie: Zazwyczaj nie zwracam uwagi na opakowanie, ale to pudełeczko może się podobać. Przypomina eleganckie perfumy lub jakiś inny luksusowy kosmetyk. Jaka jest pojemność buteleczki? Wynosi 5 ml, a tym samym odżywka do rzęs M2Lashes stacza na bardzo długo.

Kuracja: Cała kuracja trwa około sześciu miesięcy lub nieco dłużej. To jest uzależnione od tego, kiedy zaczniemy stosować odżywkę do rzęs M2Lashes kilka razy w tygodniu (a takie aplikacje przeprowadza się w momencie, gdy osiągniemy zadowalające nas efekty kuracji). Jakiekolwiek efekty widoczne są dopiero po dwóch miesiącach, a ostateczne rezultaty (których chyba nie da się „przeskoczyć”) po czterech miesiącach! A to bardzo długo.

Aplikacja: Łatwa i szybka, przebiega bez żadnych problemów. Aplikatorem w odżywce do rzęs M2Lashes jest spiczasto zakończony pędzelek. Za jego pomocą na linii rzęs na górnych i dolnych powiekach maluje się cienka kreseczkę. Osoby z wrażliwymi oczami powinny szczególnie uważać, aby nie włożyć sobie aplikatora do oka. Podrażnienia gwarantowane (ból oczu, swędzenie, obrzęk, odbarwienie powiek, przekrwienie gałek ocznych). Jeżeli jakikolwiek dyskomfort pojawi się, należy natychmiast przemyć oczy wodą, przerwać kurację póki podrażnienia nie ustąpią albo udać się do dermatologa lub okulisty.

Efekty: Jeżeli w końcu się jakieś pojawią, to są to niewielkie wydłużenie i pogrubienie. Rzęsy na pewno stają się mocniejsze, bardziej nawilżone i ładniejsze (jest to możliwe dzięki zawartości kwasu hialuronowego). Jednak na mega wydłużenie raczej nie da się liczyć. Zatem odżywka do rzęs m2lashes posiada jedynie właściwości regeneracyjne i pielęgnacyjne. W żaden sposób nie wpływa na długość, grubość lub gęstość.

Może nam zagwarantować tylko i wyłącznie odżywienie i silniejsze umocowanie korzenia rzęsy w mieszku włosowym.

Podsumowanie: Nawet jeśli odżywka do rzęs M2Lashes działałaby lepiej, nie kupiłabym jej drugi raz – kosztuje zbyt dużo, a za taką cenę można by mieć dwie tańsze i lepsze. Poza tym nie działa tak dobrze, jak się tego można było spodziewać.