3# Regeneracyjne serum do rzęs Regenerum

Wydajność7.5
Skuteczność5
Cena10
Składniki7.7
7.6

Pierwsze wrażenie: Regenerum odżywka do rzęs sprawia pozytywne wrażenie. produkt ma bardzo ciekawy wygląd, kartonowe opakowanie wyposażone w coś w rodzaju uchwytu. W małym podłużnym pudełeczku mieści się buteleczka z płynem. Najciekawsze w niej były dwa aplikatory (pędzelek i szczoteczka) oraz przezroczysty flakonik, dzięki czemu cały czas obserwować można poziom odżywki.

Kuracja: Mimo dwóch typów odżywek (do stosowania u nasady rzęs i do malowania całych rzęs), kuracja nie trwa dłużej niż pół roku. Jeśli chcecie mieć zadbane i ładne rzęsy, musicie używać odżywki systematycznie. W trakcie kuracji zauważyłam również, że skóra wokół oczu zrobiła się gładsza i rozjaśniona. Stało się tak za sprawą roślinnych ekstraktów i witamin, które Regenerum odżywka do rzęs ma w składzie.

Są to między innymi: witamina e, świetlik i aloes.

Aplikacja: Na początku wydawało mi się, że nie będzie z nią problemów. Regenerum odżywka do rzęs przypomina przecież eyeliner i maskarę w jednym. Ale z czasem uciążliwe stało się nadkładanie dwóch wersji odżywek: pędzelkiem (u nasady rzęs) i szczoteczką (od nasady po końcówki rzęs); płyn ze szczoteczką można aplikować także na brwi. Do tego konsystencja odżywki, którą nakłada się szczoteczką, jest trochę gęsta i zostawia ślady na rzęsach. Dodatkowo bardzo szybko mętnieje, zwłaszcza, jeżeli przed zastosowaniem produktu zrobimy makijaż oczu.

Efekty: Po kilku miesiącach stosowania odżywki do rzęs Regenerum włoski stały się wyraźnie wzmocnione, lekko podkręcone, nawilżone i nabłyszczone. Rzęsy zrobiły się również ładniejsze, nie wypadają tak często, jak to działo się przed rozpoczęciem kuracji. Ale niestety nie na to do końca liczyłam. Według mnie nawet najlepsza odżywka do rzęs powinna wpływać na różne aspekty rozwoju rzęs, czyli wydłużać, zagęszczać, pogrubiać i przyciemniać. Regenerum odżywka do rzęs tak nie działa. Co stało się z brwiami? One także wzmocniły się, są zdrowsze i mocniejsze.

Podsumowanie: Odżywkę do rzęs Regenerum mogą zastosować ci, którzy chcą… zregenerować swoje rzęsy. Za niewielką cenę to się opłaci. Na wydłużenie lub zwiększenie objętości nie ma co liczyć.