Krem pod oczy Capture Totale Eyes Essential od Dior.

Wydajność7.3
Skuteczność8.5
Cena7.9
Składniki7.9
7.9

Krem pod oczy Eyes Essential wchodzi w skład gamy Capture Totale. Wraz z tym kosmetykiem mieć możemy serum do pielęgnacji twarzy One Essential. Obydwa produkty zamknięte są w czerwonych pojemniczkach; pojemność pierwszego wynosi 15 ml, drugiego 30 ml.

Eyes Essential marki Dior wygładza drobne zmarszczki, które wraz z wiekiem pojawiają się wokół oczu. Dodatkowo krem nawilża i wzmacnia włókna kolagenowe. Dzięki systematycznemu stosowaniu zmniejszeniu ulegają cienie i opuchnięcia pod oczami. Skóra staje się gładka i sprężysta. Kremu Capture Totale Eyes Essential można używać podczas masażu skóry wokół oczu. Podczas zabiegu następuje lifting powiek – skóra napina i unosi się, a oczy stają się większe. W kremie Eyes Essential Dior wykorzystano między innymi ekstrakt z hibiskusa.

Składnik wspomaga produkcję kolagenu i odnowę komórek skóry.

Jak wygląda aplikacja kremu Capture Totale Eyes Essential i masaż skóry wokół oczu? Przed nałożeniem kosmetyku należy przygotować powieki. W tym celu kciukiem i palcem wskazującym masuje się łuk brwiowy, unosząc jednocześnie brwi w trzech miejscach: przy nosie, na środku i w zewnętrznych częściach. Następnie nanosi się niewielką ilość kremu pod oczy, wklepuje opuszkami palców i znów przechodzi się do masażu łuków brwiowych (tym razem z wykorzystaniem Capture Totale Eyes Essential).

Kiedy powinnaś zacząć stosować Capture Totale Eyes Essential marki Dior? Jeżeli długo pracujesz przed komputerem, twoje oczy narażone są na zmęczenie, a skóra na osłabienie. Negatywnie na stan naskórka wpływa również spożywanie substancji szkodliwych (nikotyna, alkohol). Alergie, brak snu, drażniące kosmetyki mogą przyczyniać się do powstawania zasinień lub worków pod oczami. Krem Capture Totale Eyes Essential powinnaś zacząć stosować także wtedy, gdy masz więcej niż 30 lat - to w tym wieku na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki.