Odżywka do rzęs Hairplus

Wydajność5.1
Skuteczność6.1
Cena5.2
Składniki6.6
5.8

Pierwsze wrażenie: Produkt wygląda całkiem fajnie, ale jeśli mam być szczera, to opakowanie odżywki do rzęs Hairplus nie zachwyca niczym specjalnym. Jest takie, jak wiele innych, zwykłe pudełko z butelką i ulotką. Wydaje mi się, że ten złoty kolor opakowania ma się nam kojarzyć z jakimś luksusowym kosmetykiem. Kiedy otwieramy butelkę, widzimy cieniutki pędzelek. Jestem pewna, że nie będę miała problemów z aplikacją. Lubię takie aplikatory. Co więcej, odżywka do rzęs Hairplus jest przezroczysta i nie ma żadnego zapachu. Jest to akurat atutem tego produktu. Im mniej składników tym mniejsze prawdopodobieństwo podrażnień, a te są raczej kłopotliwe.

Kuracja: Producent Hairplus zdecydował, że 3 ml produktu będzie wystarczające do przeprowadzenia kuracji. Taka ilość kosmetyku wystarcza na trzy miesiące systematycznej aplikacji, wiec jeśli ktoś chciałby podtrzymać efekty kuracji, musi dokupić kolejne opakowanie tej odżywki do rzęs. Jeśli chodzi o mnie, to zauważyłam pierwsze efekty mniej więcej po trzech tygodniach i były związane głównie z poprawą kondycji rzęs.

Aplikacja: Dla mnie nie było niczego trudnego w nakładaniu odżywki do rzęs Hairplus. Codziennie używam eyelinera, wiec jestem przyzwyczajona do rysowania kresek na moich powiekach. Jedyną różnicą jest to, że Hairplus powinien być aplikowany wieczorem, nie rano. Konsystencja odżywki do rzęs mi odpowiadała, ponieważ zostawała dokładnie w tym samym miejscu, gdzie ją nałożyłam. Muszę wspomnieć o czymś jeszcze. Chyba mam wrażliwą skórę powiek, ponieważ odczuwałam dyskomfort – kłucie na powiekach. Na szczęście zdarzyło się to tylko kilka razy na początku kuracji. W zasadzie ta reakcja trochę mnie zdziwiła, ponieważ Hairplus zawiera tylko naturalne składniki.

A przynajmniej tak twierdzi producent.

Korzyści: Pierwsze zmiany na moich rzęsach zaobserwowałam po mniej więcej trzech tygodniach. Ogólnie stały się one zregenerowane i odżywione, nic poza tym. Z kolei po trzech miesiącach wreszcie zauważyłam, że rzęsy zaczęły się wydłużać. Efekty, które chciałam osiągnąć, były możliwe do zaobserwowania po mniej więcej trzech miesiącach regularnej aplikacji Hairplus. Po tych 12 tygodniach zyskałam dłuższe i gęściejsze rzęsy. Nakładam więcej odżywkę do rzęs w kącikach oczu, żeby rosły gęściejsze w tych właśnie miejscach.

Podsumowanie: Producent poleca Hairplus nie tylko do rzęs, ale także do brwi. Jestem przekonana, że jeśli ktoś chciałby przejść pełną kurację z Hairplus, to będzie musiał kupić sobie co najmniej dwa opakowania tej odżywki do rzęs. Nie jestem za to pewna, czy w porządku jest czekać prawie miesiąc, żeby zobaczyć pierwsze efekty. Niemniej jednak jeśli ktoś jest wystarczająco cierpliwy i wytrwały, to raczej będzie zadowolony z efektów. Trzy miesiące kuracji z Hairplus wystarczą, żeby mieć dłuższe gęściejsze, zregenerowane i odżywione rzęsy.