6# Odżywka do rzęs Realash

Wydajność7
Skuteczność6.7
Cena5.6
Składniki6.6
6.5

Pierwsze wrażenie: Pudełko przypomina jakiś produkt z apteki. Jest białe w jasnoniebieskie paseczki. Odżywka do rzęs Realash ma płynną konsystencję, więc będzie się dobrze nakładała i (oby) nie ściekała z powiek do oczu. Podobno może wywołać podrażnienia, swędzenie i zaczerwienienie powiek. Pędzelek też wygląda na łatwy w obsłudze. Ma spiczastą końcówkę, dzięki czemu bez problemu będzie się nakładać u nasady rzęs. Osobom, które używają eyelinera (pędzelki w obu tych produktach są do siebie bardzo podobne), aplikacja nie będzie sprawiała kłopotów.

Kuracja: Przebiegała bez żadnych niespodzianek w postaci podrażnień. Produkt nie spłynął do oczu; chwilę po aplikacji wchłaniał się. Pierwsze efekty zobaczyłam dopiero po miesiącu. A tych było jak na lekarstwo. Dopiero pod koniec kuracji wygląd rzęs poprawił się. Wtedy odżywka do rzęs Realash skończyła się i nie zamierzałam kupić drugiej.

Według mnie powinna działać o wiele szybciej i lepiej.

Aplikacja: Bezproblemowa. Odżywkę do rzęs Realash nakłada się tak samo, jak eyelinerem maluje się kreskę. Zaraz po aplikacji produkt wchłania się i nie spływa do oczu (czego wcześniej się obawiałam). Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczora. Oczywiście wcześniej trzeba usunąć makijaż z powiek i rzęs – przez brudną skórę produkt nie przedostanie się do cebulek rzęs, aby je odżywić.

Efekty: Mocniejsze, ładniejsze i zdrowsze rzęsy po całym okresie kuracji. Wcześniej nie zobaczymy żadnych, większych zmian. Efekty póki co jeszcze się utrzymują, rzęsy wyglądają ładnie. Mimo to odżywka do rzęs Realash mogłaby działać efektywniej. Zawsze sądziłam, że tego typu produkty wydłużają, wzmacniają lub zagęszczają rzęsy już na początku kuracji, czyli po trzech, czterech tygodniach.

Podsumowanie: Cena odżywki do rzęs Realash jest ciut za wysoka. Można skusić się na odżywki do rzęs, które kosztują mniej, a działają lepiej i szybciej. Myślałam, że Realash to najlepsza odżywka do rzęs. Niestety nie można tak o niej powiedzieć, ponieważ nie do końca spełniła moje oczekiwania. Po pierwsze dlatego że, efekty pojawiły się bardzo późno i nie wiem, jak długo się utrzymają. Po drugie, rezultaty kuracji nie zadowalają mnie – spodziewałam się o wiele dłuższych i gęściejszych rzęs.

Realash skład INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.