9# Odżywka do rzęs Idol Lash

Wydajność7.8
Skuteczność7.1
Cena3.9
Składniki6.4
6.3

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs Idol Lash z wyglądu przypomina tusz do rzęs, z tą różnicą, że maskary nie są zapakowane w kolorowe kartoniki. produkt przelany został do niebieskiego podłużnego flakoniku. Po odkręceniu ukazuje się pędzelek (identyczny jak w eyelinerach) i przezroczysta konsystencja (brak barwników może będzie korzystny dla osób zmagających się ze skórnymi alergiami).

Kuracja: Jedno opakowanie o pojemności 5 ml wystarcza na około siedem miesięcy. W ich trakcie odżywka do rzęs Idol Lash powinna tak zmienić wygląd rzęs, że nie będzie nam potrzebna maskara. Jednak nie do końca tak się dzieje.

Tusz do rzęs przyda się nam zarówno w trakcie trwania kuracji, jak i po jej zakończeniu.

Aplikacja: Przed nałożeniem odżywki do rzęs Idol Lash trzeba usunąć makijaż. Szczególnej uwagi wymagają powieki i rzęsy – jeżeli nie zmyjemy kosmetyków z tych części twarzy, odżywka do rzęs Idol Lash nie wchłonie się i nie przedostanie do cebulek rzęs. Aplikację przeprowadza się pędzelkiem, który jest bardzo wygodny w użytkowaniu: został specjalnie stworzony, aby móc nim docierać do miejsc pomiędzy rzęsami. Pędzelkiem maluje się kreseczkę na górnych i dolnych powiekach tuż przy linii rzęs. Odżywka do rzęs Idol Lash szybko wchłania się, nie odbarwia powiek i nie spływa do oczu.

Efekty: Minimalne wydłużenie pojawia się po około miesiącu. Potem rzęsy powoli regenerują się. Niestety nie są to spektakularne zmiany w wyglądzie i kondycji rzęs. Można zatem powiedzieć, że odżywka do rzęs Idol Lash nie działa zbyt dobrze: zamiast wydłużać, poprawiać objętość, zmieniać kolor rzęs na ciemniejszy, produkt jedynie wzmacnia, odżywia i regeneruje. Fakt, mniej rzęs wypada podczas demakijażu, ale takie efekty nie są zadowalające.

Podsumowanie: Odżywka do rzęs Idol Lash starcza na długo. Niestety podczas siedmiu miesięcy kuracji nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Za mocne strony można uznać łatwą aplikację, pojemność i wzmocnienie rzęs. Zatem, czy Idol Lash to najlepsza odżywka do rzęs? Raczej nie. Mógłby działać trochę lepiej. Zresztą za podobną cenę można kupić lepsze odżywki.