Odżywka do rzęs FEG

Wydajność5.9
Skuteczność7.1
Cena4.5
Składniki6.8
6.1

Pierwsze wrażenie: Odżywka do rzęs FEG sprawia wrażenie zwyczajnego produktu pielęgnacyjnego. Posiada nawet ładny kartonik, ale buteleczka z płynem to nic nadzwyczajnego – plastikowe opakowanie. Na plus płynna konsystencja (produkt szybko wchłonie się w skórę powiek) i pędzelek aplikator (dzięki niemu produkt dostarczymy nawet między gęsto osadzone rzęsy oraz w wewnętrzne kąciki oczu).

Kuracja: Trwa około pięciu miesięcy, a resztkami można smarować się jeszcze przez następnych parę tygodni. Przy regularnym stosowaniu efekty widać po miesiącu, a to trochę długo. Ważne jest, żeby odżywka do rzęs FEG była nakładana systematycznie, każdego wieczora, przez czas opisany w ulotce.

Jeżeli przerwiemy kurację, efekty nie będą tak dobre, a my nie będziemy zadowolone.

Aplikacja: Wygodna i szybka. Aplikator jest bardzo poręczny i łatwy w obsłudze. Co więcej dzięki cienkiemu pędzelkowi mamy pewność, że każda pojedyncza rzęsa została odpowiednio odżywiona. Na szczęście po nałożeniu odżywki nie trzeba długo czekać aż wchłonie się. Jedyne o czym należy pamiętać to zrobienie demakijażu. Na pomalowane oczy nie nakłada się przecież żadnych kosmetyków. Usunąć należy cienie do powiek i maskarę po to, żeby nie przeszkadzały w trakcie nakładania odżywki do rzęs FEG.

Efekty: Skóra powiek nie była podrażniona, bo odżywka zawiera łagodzące składniki. Są to między innymi ogórek i zielona herbata. Rzęsy były natomiast odżywione i błyszczące, ale nie zmieniły swojej długości, może urosły o kilka milimetrów. Sądziłam, że odżywka do rzęs FEG będzie o wiele skuteczniejsza. Niestety, produkt wpłynął jedynie na wygląd i kondycję rzęs, wzmacniając i nawilżając je; taki efekt otrzymujemy zamiast wydłużenia, pogrubienia i przyciemnienia.

Podsumowanie: Jeżeli ktoś chce odżywić swoje rzęsy, może kupić odżywkę do rzęs FEG. Jeśli jednak liczy na wydłużenie i pogrubienie, to szkoda tracić pieniądze, tym bardziej, że FEG kosztuje majątek. Poza tym odżywka do rzęs FEG nie daje takich rezultatów, jakich każda z nas oczekuje. Z tego powodu lepiej nada się do rzęs cienkich, słabych i kruchych.